مدیرعامل برند حجاب گستر گفت: تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتی‌ها شده‌اند. " />
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

یکشنبه 19 می 2019 | 12:08 ب.ظ

تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتی‌ها

تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتی‌ها

مدیرعامل برند حجاب گستر گفت: تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتی‌ها شده‌اند.


اسدالله سلیمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه زنان، جوانان و خانواده گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درباره برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب اظهار کرد: به نظرم تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتیها شدهاند.

وی افزود: ۴۰ سال از پیروزی انقلاب میگذرد و در این سالها بخش خصوصی محصولات لباس با تمام این مشکلات تولید دارد و اشتغال را حفظ میکند.اما متاسفانه حتی یک بار در سال هم اجازه برگزاری نمایشگاه را نمیدهند چرا که این نمایشگاه سکوی فروش برای تولیدکنندگان است و میتوانند محصولات خود را نشان دهند.

خبر جدید  تأسیس پژوهشکده سبک زندگی و مدیریت سلامت در منزل

مدیرعامل برند حجاب گستر گفت: در نمایشگاه عفاف و حجابی که در نمایشگاه قرآن برپاست مردم رضایت ندارند چرا که در طبقه فوقانی است و مادران همراه با کودک و یا معلولان و یا جانبازان توانایی این همه پله بالا رفتن را ندارند در صورتی که سالهای گذشته در طبقات پایین قرار داشت و بازدیدکنندگان بیشترین بازدید را از این قسمت داشتند.

وی ادامه داد: تولیدکننده و غرفهدار در انتخاب نقشی ندارند و به دلیل همین حتی قدرت چانه زنی هم ندارند و وقتی مستقر میشوند یعنی تولیدکننده در یک عمل انجام شده قرار میگیرد در صورتی که مدیریت همه غرفهها به تمامی کم و کاستها پاسخگو نیست.

خبر جدید  راه‌اندازی 10 مرکز بازپروری معتادان در 10 استان کشور توسط بسیج

وی ادامه داد: چهار سال است که یک انجمن تخصصی تولیدکننده محصولات حجاب و عفاف بوجود آمده است که اگر دولتیها اجازه بدهند در این شرایط سخت حداقل با عهده دار شدن برگزاری نمایشگاه حداقل سکوی فروش را برای تولیدکنندگان فراهم می کرد.

سلیمانی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه بیشتر برای گرفتن پول است گفت: بجای اینکه بروند مشکلات خود را با پول حل کنند گوشه چشمی به تولید کننده ها داشته باشند چرا که نمایشگاهها به جای اینکه ترویج حجاب بیشتر برای حفظ حجاب و رونق تولید باشد در حقیقت محل کسب پول برای آنها شده است.

خبر جدید  تولید شیر الاغ به‌ صرفه نیست/ هشدار در خصوص توزیع شیر خشک

انتهای پیام/۴۰۴۶/


منبع :: تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گوشت قربانی در دست دولتی‌ها

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها:تبلیغات