چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۳ ب.ظ

شورای فرهنگی اجتماعی زنان اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد

شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای،اقدام اخیر دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

شورای فرهنگی اجتماعی زنان اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد

به گزارش گروه زنان و جوانان خبرگزاری فارس، شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای اقدام اخیر دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

در متن این بیانیه آمده است: بار دیگر دولت متجاوز آمریکا، پیشرفت و موفقیت و تلاش­‌ها و حضور جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌­الملل و از همه مهم‌­تر مقابله با رژیم صهیونیستی را تاب نیاورده است و از آنجا که پیشتازان این موفقیت‌­ها سرداران و سربازارن جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند؛ سپاه پاسداران را در لیست گروه­‌های تروریستی قرار داده است.

این اقدام غیرقانونی و خلاف مقررات بین‌­المللی از طرف دولتی صورت گرفته است که خود جزو تروریست‌ترین دولت جهان است و حضور بی­ منطق در کشورهای مختلف از جمله عراق و افغانستان و یمن و مقابله با مردم بی­پناه و پشتیبانی از دولت­‌های متجاوز فلسطین اشغالی، عربستان سعودی را در کارنامه خود دارد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که از زمان تأسیس تاکنون حضور افتخارآفرین در همه عرصه­‌ها داشته و از کوچه و خیابان تا مرزهای داخلی و تا چند هزار کیلومتر آن طرف­تر در اطراف حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) مقتدرانه امنیت و آرامش را برای مردم ایران و منطقه تأمین کرده است؛ باید آمریکا را عصبانی کند و اگر اینچنین نبود جای تعجب داشت.

اما زهی خیال باطل، جمهوری اسلامی ایران به مدد دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم اکنون به عنوان یک قدرت در منطقه تلقی می‌شود و مردم غیور ایران و حتی مردم آزاده جهان فداکاری­ها و جان فشانی­ این عزیزان را ارج می­‌نهند.

شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده نیز همراه با مردم حماسه‌­ساز حمایت خود را از سپاه پاسداران و مقابله با اقدام ظالمانه دولت آمریکا را وظیفه خود می­‌داند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com
تبلیغات