پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۹ ق.ظ

نمایشگاه‌های حجاب و عفاف تبلیغ شعائر اسلامی است

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: برگزاری نمایشگاه‌های عفاف و حجاب تبلیغ شعائر اسلامی است و فاصله جوانان با حجاب را کاهش می‌دهد.

نمایشگاه‌های حجاب و عفاف تبلیغ شعائر اسلامی است

به گزارش خبرنگار حوزه زنان و خانواده گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حمید قبادی شب گذشته در بازدید از نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء گفت: برگزاری نمایشگاه مد و لباس سماء توانست مایحتاج مورد نیاز افراد را در ایام پایانی سال تأمین کند که اتفاق بسیار ارزشمند و بزرگی بود.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشوربا بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه ارزشمند بود، گفت: اینکه گروه متدین و با حجابی تبلیغ دین خدا را با یکی از شعائر درجه یک آن به نام حجاب و عفافانجام دهند واقعاً ارزشمند است.

وی ادامه داد: این برنامه آنچنان مهم بود که تلویزیون و رسانههای داخلی و خارجی، رادیو و حتی رسانههای خارجی به آن پرداختندبه طوری که این نمایشگاه نسبت به سایر فعالیتها پوشش خبری مناسبی داشت.

قبادیگفت: تنوع در حجاب و افزایش قدرت خرید مردم از محصولات حجاب و عفاف یکی از مهمترین دستاوردهای این نوع نمایشگاهها است یعنی جوانان در این نمایشگاه با محصولات جدید و زیبا و در عین حال کاملاً پوشیده مواجه و به حجاب نزدیک میشوند.

وی عنوان کرد: شاید برخی از کارها بین جوانان و حجاب فاصله بیندازد ولی این مدل نمایشگاهها جوانان را به حجاب نزدیک میکند. حتی ملزومات و اقلامی که عموماً در این نمایشگاه بود رنگ و بوی ایرانی داشت و حس نوستالژیک را به افراد میداد.

قبادی با بیان اینکه با همه سختیها و محدودیتها کار مهمی انجام شد،ادامه داد: مطمئنم دغدغه مسئولان نمایشگاه مد و لباس سماء فرهنگی است و خدا را شکر این اتفاق رقم خورد و باید تلاش کرد که در سال این اتفاق بیشتر بیفتد.

انتهای پیام/۴۰۷۶/


منبع :: http://ana.ir

برچسب‌ها:تبلیغات