چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۱ ق.ظ

هنر زنان توان یاب در برج میلاد به نمایش درآمد

تهران- ایرنا- نخستین نمایشگاه دستاوردهای هنری زنان دارای معلولیت با هدف معرفی مهارت های آنان به همت اداره کل بانوان شهرداری تهران عصر سه شنبه در محل برج میلاد گشایش یافت.

هنر زنان توان یاب در برج میلاد به نمایش درآمد

به گزارش ایرنا این نمایشگاه تا ۲۶ اسفندماه در محل گذر هنر برج میلاد دایر است و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ از آن دیدن کنند.
دستاوردهای هنری زنان دارای معلولیت در این نمایشگاه شامل نقاشی، منبت کاری، معرق، تابلو فرش، صنایع دستی، زیور آلات، چرم دست دوز، سفال و… عرضه شده است.
سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در این باره توضیح داد: جشنواره خلاقیت های هنری زنان با هدف تقویت توانمندی های بانوان محلات و شناسایی استعدادهای هنری آنان تا ۱۴ اسفندماه برگزارشد.
زهرا بهروز آذر درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: در قالب این جشنواره ۱۷۴ کارگاه آموزشی با حضور بیش از ۲هزار و ۶۰۰ بانو از جمله ۱۱۰ معلول برگزار شد.
به گفته وی پس از داوری آثار این افراد، دستاوردهای هنری ۴۴ نفر از این زنان معلول برگزیده و به نمایشگاه راه یافت واز امروز در معرض دید عموم قرار گرفت.
بهروزآذر با اشاره به اینکه زنان دارای معلولیت به عنوان یکی از گروه های هدف در این جشنواره مورد توجه قرار گرفتند، افزود: برپایی این نمایشگاه نقطه عطفی برای تداوم برنامه های معلولان است.
تهرام/۷۲۴۵/۱۰۰۸


منبع :: http://www.irna.ir
تبلیغات