چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۴ ق.ظ

توصیه‌های مهم درباره فروش تورهای ارزان

معاون گردشگری استان تهران گفت: طرح تشدید نظارت بر فروش تورهای نوروز۹۸ از اول اسفندماه با مشارکت بازرسان انجمن صنفی کارفرمایان دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران و استان تهران آغاز می‌شود.

توصیه‌های مهم درباره فروش تورهای ارزان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شهرام علیمحمدی از شهروندان خواست در خرید تورهای نوروزی مراقب افراد که به صورت غیر قانونی و با وسوسه خرید تورهای ارزان اقدام به سود جویی میکنند باشند.

علیمحمدی ادامه داد: در استان تهران بیش از دوهزار دفتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند ب در حال ارائه خدمات سفر به گردشگران هستند، با توجه به حجم زیاد دفاتر خدمات مسافرتی قطعا بازار فروش تورهای نوروزی در استان تهران بسیار داغ و رقابتی است، اما دفاتر خدمات مسافرتی در هر شرایطی باید نسبت به تعهدات خود به مسافران پایبند باشند.

معاون گردشگری استان تهران گفت: حضور مدیر عامل و یا مدیر فنی در دفاتر خدمات مسافرتی الزامی است که در صورت گزارش تخلف از سوی بازرسان، برخورد قانونی با دفاتر مسافرتی خاطی صورت میپذیرد.

علیمحمدی هشدار داد: هموطنان خرید بسته سفر را با انجام قرارداد مکتوب با مدیر دفاتر خدمات مسافرتی انجام دهند و یک نسخه از این قرارداد را تا پایان سفر نگه دارند.

وی خاطرنشان کرد: حجم شکایات سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است که این موضوع به دلیل هوشیاری هموطنان در خرید از دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز و همچنین افزایش نظارت در پلمب مراکز غیر مجاز صورت گرفته است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com
تبلیغات