یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

شنبه 3 آگوست 2019 | 11:24 ق.ظ

کاهش زمان گفت‌وگوی اعضای خانواده به ۲۰ دقیقه

کاهش زمان گفت‌وگوی اعضای خانواده به ۲۰ دقیقه

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از کاهش زمان گفتگوی اعضای خانواده انتقاد کرد و گفت: مدت زمان گفتگوی اعضای خانواده از دو ساعت طی ٢٠ سال گدشته به٢٠ دقیقه رسیده است.


به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در همایش روز ملی ازدواج با تاکید بر اینکه انتخاب خوب، ازدواج ساده را رقم می زند، افزود: باید برای انتخاب‌های خوب جوانان و افزایش عزت نفس آنان تلاش کنیم و از فشار و اجبار بپرهیزیم چرا که در این صورت نتیجه‌ای جز واگرایی ندارد. وی با بیان اینکه ازدواج امری است که سلامت آحاد جامعه را تضمین می کند ادامه داد: بر همین اساس باید بنای درستی را در این زمینه در جامعه با دانش روز، تجربیات جامعه خود و با نگاهی به عبرت‌هایی که تجربه جهانی در این زمینه داشته است، پایه گذاری کنیم. باید برای انتخاب های خوب جوانان، افزایش عزت نفس آنان و کرامتی که خداوند به همه انسان‌ها عطا کرده و هیچ کس حق ندارد از انسان ها بگیرد، تلاش کنیم.
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه باید سعی کنیم جامعه را برای انتخاب‌های خوب به دور از فشار و اجبار آماده کنیم، ادامه داد: این امر نتیجه‌ای جز واگرایی ندارد. به گزارش ایسنا، در این مراسم ضمن رونمایی از تمبر هفته ملی ازدواج، مراسم ازدواج اقوام ترکمن به شکل نمادین نیز اجرا شد.
ادامه داد

خبر جدید  اجرای مدل جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از شهریور

کاهش زمان گفت‌وگوی اعضای خانواده به ۲۰ دقیقه

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ، ، ،تبلیغات