یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

شنبه 28 جولای 2018 | 11:55 ق.ظ

نیکوکاران آذربایجان شرقی ۶۰ میلیارد ریال به ایتام کمک کردند

نیکوکاران آذربایجان شرقی ۶۰ میلیارد ریال به ایتام کمک کردند

تبريز-ايرنا- معاون توسعه مشاركت‌هاي مردمي كميته امداد آذربايجان شرقي از كمك بيش از ۶۰ ميليارد ريالي نيكوكاران اين استان به ايتام در سه ماهه اول سالجاري خبر داد.


بهروز شريف روز شنبه با دعوت از خيران آذربايجان شرقي براي حمايت از ايتام و فرزندان محسنين بدون حامي، افزود: اكنون ۲۷ هزار و ۳۱۲ حامي نيكوكار استان آذربايجان شرقي حمايت از حدود ۱۲ هزار و ۵۳۱ يتيم طرح اكرام ايتام و محسنين را برعهده‌ دارند.
وي با اشاره به اينكه طرح محسنين شامل آن دسته از خانوارهاي نيازمند مي ‌شود كه داراي سرپرست بيمار، معلول، ازكارافتاده و يا زنداني هستند، اظهار داشت: اكنون ۱۳ هزار و ۶۳۹ حامي فعال طرح محسنين حمايت از هشت هزار و ۴۵۶ فرزند نيازمند را در آذربايجان شرقي بر عهده‌ دارند.
شريف اضافه كرد: حاميان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش مي‌ كنند مشكلات درماني، تحصيلي و معيشتي ايتام و فرزندان تحت حمايت را رفع كنند.
وي با اشاره به اينكه ۱۳ هزار و ۵۷۲ حامي طرح اكرام ايتام، چهار هزار و ۷۵ يتيم را زير چتر حمايتي خود قرار داده‌اند، گفت: اين حاميان علاوه بر كمك‌هاي نقدي، هرماه پيگير مشكلات تحصيلي، مسكن و جهيزيه فرزندان معنوي خود هستند و در حد توان نسبت به حل اين مشكلات اقدام مي‌كنند.
شريف يادآور شد: حاميان طرح اكرام ايتام و محسنين در سال گذشته ۲۲ ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان به فرزندان معنوي خود كمك كردند تا اين فرزندان بتوانند بدون دغدغه و با خيال راحت زندگي كنند.
وي عنوان كرد: مردم و خيران آذربايجان شرقي براي حمايت از فرزندان نيازمند محسنين علاوه بر مراجعه به دفاتر اين نهاد در استان و يا سايت محسنين، مي‌توانند عدد يك را به سامانه ۳۰۰۰۱۲۷۴ پيامك كنند.

خبر جدید  انتقاد تندگویان از گرفتن ورودی از شهروندان برای تماشای فوتبال در فضاهای باز شهری

 

لینک منبع خبر

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبلیغات