شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

دوشنبه 2 سپتامبر 2019 | 15:39 ب.ظ

می‌توانیم حل آسیب‌های اجتماعی را به زنان بسپاریم

می‌توانیم حل آسیب‌های اجتماعی را به زنان بسپاریم

مهرداد بذرپاش نماینده مجلس نهم در اولین رویداد «بانوی احسان» (ارائه تجربیات بانوان فعال اجتماعی) گفت: حضور اجتماعی زنان امتداد حضور موثر آنان در دفاع مقدس است. نماینده مجلس نهم گفت: با شبکه‌های کارآمدی که به برکت انقلاب در اختیار بانوان قرار داده شده است، می‌توان مدیریت حل آسیب‌های اجتماعی را به زنان سپرد.


 شعار سال: نماینده مجلس نهم گفت: با شبکه‌های کارآمدی که به برکت انقلاب در اختیار بانوان قرار داده شده است، می‌توان مدیریت حل آسیب‌های اجتماعی را به زنان سپرد.
 
 مهرداد بذرپاش نماینده مجلس نهم در اولین رویداد «بانوی احسان» (ارائه تجربیات بانوان فعال اجتماعی) گفت: حضور اجتماعی زنان امتداد حضور موثر آنان در دفاع مقدس است.

وی افزود:‌ برخی حضور اجتماعی زنان را تنها در گرفتن مناصب مدیریتی و درصدبندی کمیت مدیران میانی در وزارتخانه‌ها و استان‌ها محدود می‌کنند.

خبر جدید  دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه‌ها است/ منع قانونی هم ندارد

نماینده مجلس نهم تصریح کرد: تصویر کاریکاتور گونه و صرفاً انتخاباتی از حضور اجتماعی زنان، بزرگترین ظلم به آنان است.

بذرپاش اظهار داشت: به جای آنکه صرفا به اعطای مدیریت اجرایی به زنان افتخار کنیم، باید مدیریت اجتماعی جامعه را به زنان بدهیم.

وی گفت: ۳ محور تقویت اقتصاد خانواده، آموزش کسب‌وکارهای کوچک محلی و ارتقای سواد اجتماعی مادران و فرزندان از اولویت‌های حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی می‌تواند باشد.

خبر جدید  ائمه جمعه در خصوص تبعات ازدواج دختربچه‌ها وارد میدان شوند

بذرپاش افزود: با شبکه‌های کارآمدی که به برکت انقلاب در اختیار بانوان قرار گرفته شده، می‌توان مدیریت حل آسیب‌های اجتماعی را به زنان سپرد.

 وی تصریح کرد: حمایت از استارتاپ‌ها و خلاقیت‌های اجتماعی زنان در نشست‌های هم اندیشی ضرورت دارد.

نماینده مجلس نهم اظهار داشت: یکی از بهترین محورهای تجمع زنان همین دورهمی‌های  طراحی خدمت اجتماعی است.

خبر جدید  طرح افزایش حداقل سن ازدواج رد شد

 بذرپاش افزود:‌ حمایت از مادران شاغل و رفع دغدغه‌های آنها مبتنی بر تکنولوژی، مصداقی از کنش سودمند در این حوزه است

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی اسکان،تاریخ انتشار:۹شهریور۱۳۹۸،کد خبر:۲۲۳۸۵،eskannews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبلیغات