عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری آن‌قدر سرمایه‌دار هست تا در صورت تشخیص درست ظرف مدت ۱۰ روز مکان مناسب برای کارتن‌خواب‌ها را احداث و تجهیز کند. " />
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

یکشنبه 13 ژانویه 2019 | 12:01 ب.ظ

شهرداری می‌تواند ۱۰روزه مجهزترین گرمخانه‌ها را بسازد

شهرداری می‌تواند ۱۰روزه مجهزترین گرمخانه‌ها را بسازد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری آن‌قدر سرمایه‌دار هست تا در صورت تشخیص درست ظرف مدت ۱۰ روز مکان مناسب برای کارتن‌خواب‌ها را احداث و تجهیز کند.


الهام فخاری در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در خصوص وضعیت دومین گرمخانه مخصوص بانوان که به تازگی در منطقه ۱۲ تهرانافتتاح شده است، اظهار کرد: با توجه به بازدیدی که از این مرکز صورت گرفت از لحاظ امکانات، تجهیزات، لباس گرم و تأمین غذا در شرایط مناسبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه این مرکز ظرفیت ۱۵۰ نفر در شرایط عادی و ۳۰۰ نفر را با کفخوابی در شرایط اضطراری دارد، افزود: تا پیش از این تنها در منطقه ۲۲ مرکزی برای بانوان آسیبدیده و بیسرپناه وجود داشت ولی این مرکز در منطقه ۱۲ دسترسی مناسبتری را داشته و افراد در معرض خطر خیلی راحتتر و بهصورت خودمعرف میتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

خبر جدید  افزایش نرخ طلاق را نمی‌توان بر مبنای سن قلمداد کرد

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اذعان کرد: یکی از نقاط قوت این مرکز در اداره امور آن است که تحت اداره افرادی است که دارای تجربه خوبی در زمینه خدمات و امور اجتماعی برای زنان بوده و میتوانند اعتماد این آسیبدیدگان را برای حل مشکلاتشان بهطور مناسب در دستور کار قرار دهد.

خبر جدید  نتایج المپیادهای دانش‌آموزی به‌زودی اعلام می‌شود

فخاری با اشاره به اینکه این مرکز پس از ۱۰ روز از تذکر در صحن علنی شورا به بهرهبرداری رسید، گفت: شهر و شهرداری آنقدر سرمایهدار هست تا در صورت تشخیص درست ظرف مدت ۱۰ روز وارد عمل شده و مکان مناسب را تشخیص و تجهیز کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان افزود: ضروری است تا صداوسیما از سازوکار اقتصادی نسبت به مسائل مختلف از جمله اجتماعی دست برداشته و این مهم را بهعنوان مسئولیت سازمانی و اجتماعی خود بداند.

خبر جدید  نحوه مواجهه والدین با ترس‌های عجیب و ماورایی کودکان

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها:تبلیغات