یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

جمعه 11 سپتامبر 2020 | 12:56 ب.ظ

سهام آیندگان موجب تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری می‌شود؟

سهام آیندگان موجب تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری می‌شود؟

نماینده مردم ملکان در مجلس در مورد طرح جدید مجلس برای افزایش جمعیت گفت: برای آنکه مردم تشویق به فرزندآوری شوند طرحی را با عنوان «سهام آیندگان» پیشنهاد کرده ایم.


شعار سال: سیدعلی موسوی اظهار کرد: در طرحی که اخیرا برای تشویق افزایش جمعیت و زاد و ولد تدوین کردیم پیش‌بینی شده که بنیادملی جمعیت تشکیل شود که تمام بحث‌های ستادی مربوط به هدایت نهاد‌ها و سازمان‌های مختلف برای افزایش جمعیت را انجام دهد و به عنوان ستاد اجرایی افزایش جمعیت فعالیت کند.
وی افزود: در این طرح پیش‌بینی شده که برای تشویق افزایش زاد و ولد، برای فرزند سوم و چهارم به بعد سهامی از شرکت‌های معتبر دولتی از جمله پالایشگاه و پتروشیمی‌ها به عنوان «سهام آیندگان» تخصیص داده شود که این سهام مختص به فرزندان سوم و چهارم به بعد است.
این نماینده مجلس با بیان اینکه براساس این طرح معاونت جدیدی در ریاست جمهوری به عنوان افزایش جمعیت تعریف می‌شود، گفت: با اعضای کمیسیون فرهنگی مشورت کردیم که این احکام در طرح جمعیت و خانواده ادغام شود و در غیر اینصورت طرح جدیدی ارائه خواهد شد.

خبر جدید  صرف اقدامات فرهنگی در بحث ازدواج کافی نیست/ ثبت ۳ طلاق در هر ساعت

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۹۰۶۱۹۱۴۹۲۳، www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ،تبلیغات