سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

جمعه 11 دسامبر 2020 | 10:35 ق.ظ

بیشترین تعداد سمن‌ها در استان البرز

بیشترین تعداد سمن‌ها در استان البرز

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان: البرز در عرصه‌های مختلف دارای سازمان‌های مردم‌نهاد فعال است که با توجه به مهاجرپذیر بودن این استان سعی کردیم تا این سازمان‌ها را گسترش دهیم.


شعار سال: اعظم کریمی بعد از ظهر چهارشنبه در برگزاری مراسم اختتامیه فیلم کوتاه تدبیر زندگی که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان البرز برگزار شد، اظهار کرد: استان البرز پیشتاز در راه‌اندازی و فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد بوده و ظرفیت‌های زیادی در این زمینه دارد.

وی افزود: البرز در عرصه‌های مختلف دارای سازمان‌های مردم‌نهاد فعال است که با توجه به مهاجرپذیر بودن این استان سعی کردیم تا این سازمان‌ها را گسترش دهیم.

فعالیت ۸ مرکز فعال برای آموزش‌های پیش از ازدواج و طلاق در البرز

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان یکی از سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان را در بخش خانواده در خصوص توسعه مراکز تخصصی ازدواج عنوان کرد و افزود: در البرز هشت مرکز فعال برای آموزش‌های پیش از ازدواج و طلاق وجود دارد و سه مرکز در آستانه دریافت مجوزند.

خبر جدید  سن بلوغ دختران و پسران ایرانی چقدر است؟

وی ادامه داد: تا پایان سال ۱۴۰۰ هفت مرکز دیگر به مراکز تخصصی ازدواج با توجه به جمعیت استان البرز و قشر جوان اضافه می‌شوند.

کریمی در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی در کشور تصریح کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد استان البرز در سطوح ملی شرکت کردند و سعی کرده‌ایم از ظرفیت آنها به نحو احسن استفاده کنیم و کارگاه آموزشی پیش از شیوع کرونا برگزار می‌شد.

خبر جدید  گفت و گو در خانواده‌ها به ۲۰ دقیقه کاهش یافته است

وی خاطرنشان کرد: با شیوع این ویروس، کلاش‌ها و کارگاه‌ها در بستر فضای مجاری در حال برگزاری هستند و از تمامی دستگاه‌های مختلف انتظار داریم که با اداره‌کل ورزش و جوانان در جهت اجرای طرح‌های اثرگذار همکاری‌های لازم را داشته باشند.

طرح‌های حوزه جوانان بر اساس نیازسنجی از مناطق مختلف استان باشد

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: طرح‌های حوزه جوانان باید بر اساس نیازسنجی از مناطق مختلف استان باشد و امیدواریم با حضور نیروهای جوان و تخصصی در مجمع جوانان استان فعالیت‌های اثرگذار را شاهد باشیم و طرح‌هایی که در حوزه آسیب‌های اجتماعی و خانواده ارائه شوند را حمایت می‌کنیم.

خبر جدید  تایید رسمی لایحه کودک همسری در دولت

وی یکی از دیگر برنامه‌های حوزه خانواده را طرح ملی فیلم کوتاه با عنوان تدبیر زندگی عنوان و متذکر کرد: البرز میزبان در اجرای این برنامه ملی بوده که با هدف حمایت از فیلم‌سازان جوان، به کشف هنر و استعدادهای آنان پرداختیم و امیدواریم که در بخش سوم برگزاری این جشنواره البرز همچنان میزبان برگزاری آن باشد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۲۰ آذر۱۳۹۹، کد خبر: -، mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ،تبلیغات