یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 13:24 ب.ظ

اختصاص وام اشتغال به بانوان بهبودیافته در مراکز ترک اعتیاد

اختصاص وام اشتغال به بانوان بهبودیافته در مراکز ترک اعتیاد

فرمانده سپاه تهران: به بانوان بهبود یافته که در مراکز ترک اعتیاد حرفه‌ای یاد می‌گیرند، وام اشتغال می‌دهیم تا در جامعه کار کنند.


سردار محمدرضا یزدی در حاشیه افتتاح مرکز ترک اعتیاد، صیانت، درمان و اشتغال شهید زیادیان- ویژه بانوان معتاد متجاهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: مرکز ترک اعتیاد، صیانت و درمان و اشتغال شهید زیادیان ویژه آقایان معتاد متجاهر دو سال پیش افتتاح شد و تعداد زیادی از معتادان متجاهر تهران درمان شدند و به جامعه برگشتند.
وی گفت: ما نگران بانوان معتاد متجاهر در تهران بودیم که پس از بررسی کامل امروز مرکز ترک اعتیاد، صیانت، درمان و اشتغال شهید زیادیان ویژه بانوان معتاد متجاهر با همکاری شهرداری و بهزیستی در تهران افتتاح شد.

خبر جدید  تجلیل از مدال آوران مقاومت

سردار یزدی در ادامه به حرفه آموزی و اشتغال ویژه بانوان معتاد متجاهر اشاره و تصریح کرد: در این مرکز علاوه بر درمان، عمده کار ما حرفه آموزی، اشتغال و بازگشت این بانوان به جامعه است.
وی افزود: تجربه قبلی ما درباره آقایان این بود که پس از حرفه آموزی به آن‌ها وام‌های اشتغال می‌دادیم و سعی می‌کردیم نیازمندی‌ها و مواد اولیه تولید را به آن‌ها بدهیم و هر جا لازم بود تولیدات آن‌ها را می‌خریدیم و توسط گروه‌های جهادی بسیجی عرضه می‌شد.
سردار یزدی تصریح کرد: اینجا هم همین برنامه را داریم بااین تفاوت که سعی ما بر این است که برای این بانوان در زمینه صنایع دستی و مشاغل کوچک تلاش کنیم.
وی افزود: وام‌هایی را برای اشتغال آن‌ها در نظر داریم و مراکزی هم بعد از ترخیص در خدمت این بانوان خواهد بود تا مواد اولیه تولید را به آن‌ها بدهیم و تولیدات آن‌ها را تحویل بگیریم و توزیع کنیم.

خبر جدید  چرا جهادی‌ها کمتر به چشم می‌آیند؟

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

برچسب‌ها: ، ،تبلیغات